Vytvor projekt

Začni krátkym popisom svojho projektu a následne vypĺňaj ďalšie polia prihlášky. Draft prihlášky si môžeš uložiť a vrátiť sa k nemu kedykoľvek neskôr.

Pozvi svoj tím

Pošli emailové pozvánky všetkým členom svojho tímu. Po prihlásení sa a vyplnení svojich profilov budú môcť prihlášku upravovať spolu s tebou. Vynechaj tento krok ak na svojom projekte pracuješ ako jednotlivec.

Kto sa môže do programu SIA prihlásiť?

Vďaka dodržiavaniu jasných prihlasovacích kritérií sme schopní napĺňať naše poslanie, ktorým je pomáhať mladým ľuďom pri ich prvých krokoch vo svete sociálneho podnikania. Žiadatelia musia spĺňať nasledujúce kritériá:

1. Aby sme zaistili, že skutočne pomáhame mladých ľuďom, musí aspoň jeden člen tímu spĺňať vekovú hranicu od 15-30 rokov (vrátane)

2. Vítame nápady, ktoré ešte neboli zrealizované, ako aj nápady v počiatočnom štádiu vývoja. Nápady v skorej realizácii však možno predkladať len vtedy, ak bol projekt založený po 1. januári minulého roka.

3. Žiadatelia s projektom nedostali v minulosti formálne financovanie. Jedná sa o formálne granty či investície (peniaze z vyhraných súťaží, granty, dotácie, investície atď.), ktoré prekračujú čiastku 6000 €. Projekty, ktoré financovanie nad túto sumu dostali bohužiaľ do inkubácie prijať nemôžeme.

4. Ak ste sa hlásili už minulý rok, radi vás opäť uvidíme, avšak iba s novým nápadom či projektom. Ten starý vám bohužiaľ neprijmeme.

Programové novinky

Informácie o programových novinkách a aktuálnych podujatiach nájdeš na našej webovej stránke.

Navštíviť web

Časová os

 1. Otvorenie prihlášok

  1. apríl 2024 - 8:00

  Vaša cesta začína práve tu. Pošlite nám svoju prihlášku do inkubátora SIA.

 2. Uzávierka prihlášok

  17. jún 2024 - 8:00

  Prihlasovanie je uzavreté. Je čas pustiť sa do posudzovania prihlášok a výberu tých najlepších projektov a finalistov.

 3. Vyhlásenie finalistov

  25. jún 2024 - 15:00

  Vyhlásenie tohtoročných finalistov a finalistiek programu prostredníctvom verejne dostupného online streamu.

 4. Spätná väzba

  26. jún 2024 - 13:00

  Pre tých, ktorí nepostúpili do inkubátora cesta nekončí. Všetkým žiadateľom poskytneme spätnú väzbu a tipy, ako s nápadom či projektom naložiť ďalej.