FAQ

Přihláška více než jednoho projektu pod jednou osobou nebo týmem je platná. Každá žádost však musí obsahovat jasně definovaný projekt a musí být zcela vyplněná a dokončená (podívejte se na formální kritéria přihlášky).

Rozhodně se přihlas! Účastí v Social Impact Award nemáš co ztratit, navíc workshopy a propojení s ostatními účastníky ti může pomoct konkretizovat tvůj nápad. Zejména, jestli je na začátku. Náš program ti nabízí příležitost v jeho růstu.

A navíc nápady v rané fázi vývoje mají možnost vyhrát cenu Social Impact Award (pokud bude dobrý, promyšlený a vy/ vy společně se svým týmem dokážete, že jej umíte zrealizovat).  

Všechna práva k vaší přihlášce zůstávají samozřejmě vám. Váš krátký popis zveřejníme na těchto webových stránkách a uložíme do našich komunikačních a mediálních dokumentů, aby váš nápad mohl inspirovat ostatní přihlášené a další osoby se o vašem projektu dozvěděli. (Např. tisk, potenciální partneři, dobrovolníci..) Veškerá práva na příspěvky samozřejmě zůstávají na straně přihlašujícího se týmu.

 

Empowering youth to make a difference.