Create your idea

Почніть з короткого опису. Після продовжіть заповнювати інші поля. У вас буде можливість зберегти чернетку заявки та повернутися до її редагування пізніше.

Запросіть свою команду

Надішліть запрошення вашій команді. Після реєстрації на платформі в них з'явиться можливість редагувати заявку разом із вами.

Eligibility criteria

Дотримуючись єдиних критеріїв відбору, ми можемо виконувати нашу місію – допомагати молоді робити перші кроки у світі соціального підприємництва. Кандидати повинні відповідати наступним критеріям:

1. Щоб гарантувати, що наші пропозиції будуть орієнтовані на молодь, всі члени основної команди повинні бути віком від 14 до 30 років.

2. Ми вітаємо як ідеї, які ще не були реалізовані, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Однак, ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише в тому випадку, якщо проєкт був заснований після 1 січня минулого року.

3. Проєкти-заявники не повинні отримувати значне офіційне фінансування на момент подачі заявки. Під цим розуміються офіційні гранти із зовнішніх джерел, які перевищують 6 000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).

4. Заявник не може брати участь в інкубації SIA з тією ж ідеєю, з якою він вже брав участь або вигравав Social Impact Award в попередні роки.

Program updates

You can find details on all our other program offerings as well as support events on our website.

Visit the website

Timeline

 1. Відкриття конкурсу

  Подорож починається тут. Ви можете офіційно подати заявку до нашої інкубаційної програми.

 2. Закриття конкурсу

  Дедлайн подачі заявок, прийом заявок завершився. Наше експертне журі розпочне розгляд заявок вже найближчим часом.

 3. Анонс фіналістів

  Найперспективніші стартапи, відібрані для участі в інкубації, будуть оголошені під час нашого спеціального заходу. Подія відкрита для всіх бажаючих.

 4. Зворотній зв‘язок

  Для тих, хто не потрапив до нашої інкубації, подорож на цьому не закінчується. Всі заявники мають право отримати відгук на свою заявку від нашого експертного журі, який надасть їм необхідну інформацію для продовження роботи над своїм проєктом.