Vytvoř svůj nápad

Začni stručným shrnutím a následně postupuj po dalších políčkách. Návrh přihlášky si můžeš uložit a pokračovat v něm později.

Pozvi svůj tým

Pošli členům týmu e-mailové pozvánky. Jakmile se připojí k platformě a vyplní své profily, budou moci spolu s tebou upravovat přihlášku.

Kritéria způsobilosti

Díky dodržování jasných kritérií pro projekty jsme schopni naplňovat naše poslání, kterým je pomáhat mladým lidem při jejich prvních krocích ve světě sociálního podnikání. Žadatelé musí splňovat následující kritéria:

 1. Abychom zajistili, že skutečně pomáháme mladým lidem musí být hlavní tým projektu ve věkové hranici 15-30 let (včetně).
 2. Rádi mezi projekty uvítáme jak myšlenky, které jsou zatím na papíře nebo jen v hlavě ale také projekty na začátku jejich rozjezdu. To je však ohraničeno tím, že projekt byl založen maximálně po 1. lednu minulého roku.
 3. Přihlášený projekt neobdržel v minulosti formální financování. Jedná se o formální granty či investice (peníze z vyhraných soutěží, granty, dotace, investice atd.), které překračují částku 6000 €. Takové projekty, které financování nad tuto částku obdrželi bohužel do inkubace přijmout nemůžeme.
 4. Pokud jste se hlásili již minulý rok, rádi vás opět znovu uvidíme, ale pouze s novou myšlenkou či nápadem. Ten starý už vám bohužel nepřijmeme.

Program updates

You can find details on all our other program offerings as well as support events on our website.

Visit the website

Timeline

 1. Příjem přihlášek

  5. Duben 2024 - 8:00

  Vaše cesta začíná právě zde. Pošlete svou přihlášku do akcelerace.

 2. Ukončení přijímání přihlášek

  2. Červen 2024 - 11:30

  Všechny přihlášky dorazily. Teď je čas pustit se do posuzování a výběru účastníků do letošní akcelerace.

 3. Oznámení finalistů

  12. Červen 2024 - 17:30

  Brzy zveřejníme událost, na které oznámíme všechny finalisty, kteří postoupí do akcelerace. Tato událost je veřejná, rádi vás na ní uvidíme.

 4. Zpětná vazba

  14. Červen 2024 - 14:00

  Pro ty, kteří nepostoupili do naší akcelerace cesta nekončí. Všem se ozve koordinátorka programu, která jim předá zpětnou vazbu na nápad projektu a tipy, jak s myšlenkou naložit, aby se z ní mohl stát zajímavý byznys.